Przedstawiam kolejną gwiazdę polskiego dubbingu. Grzegorz Kwiecień to głos dziesiątek postaci. To Kai z "Ninjago", Król Roland II w "Jej Wysokość Zosia", minionek Bob, a przede wszystkim Hans książę Nasturii z "Krainy Lodu". Oczywiście nie może zabraknąć Gwiezdnych Wojen, więc bohater niniejszego wpisu użyczył głosu m.in. Drydenowi Vosowi w "Han Solo: Gwiezdne wojny – historie" i generałowi Maximillianowi Veersowi w "Imperium kontratakuje".
Ja jednak chciałbym wspomnieć o innym dubbingu i na Q&A okazało się, że Grzegorz Kwiecień nie tylko pamięta ten projekt co bardzo go sobie ceni. Mowa o grze RTS wszechczasów, czyli o "Stracrafcie", gdzie bardzo dobrze zdubbingował kwestie wypowiadane przez dowódcę czołgu oblężniczego. Właśnie na takim zdjęciu poprosiłem o autograf, a to oznacza, że moja starcraftowa kolekcja powiększyła się do trzech.
Na koniec dodam, że Pan Grzegorz jest mega-sympatyczny i bez wątpliwości mógłby rozmawiać z fanami nawet dwie lub trzy godziny, a... organizatorzy rozganiali nas po 50 minutach :(.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz