Była Elsa? No to uusi być Anna! Dosłownie i w przenośni, bowiem księżniczkę Annę w "Krainie Lodu" zagrała... Anna Cieślak. I to jak zagrała... ale to chyba wie każdy. W porównaniu do dwóch poprzednich aktorek, dorobek dubbingowy Anny Cieślak jest skromniejszy (pamiętajmy, że to aktorka teatralna), ale na krótszej liście nie brakuje znakomitych ról, takich jak Sunset Shimmer w serii My Little Pony: Equestria Girls, tytułowa w "Star Butterfly kontra siły zła", Nadzieja w "Gdzie jest Dory?", czy dr Jane Foster w uniwersum Marvela. Jej najnowsza rola to Lilypad w "Toy Story 5".
Mała ciekawostka... zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, bowiem Bronisław Cieślak był stryjem Pani Anny.
Znów mam dodawać, że to kolejna przesympatyczna gwiazda Pyrkonu?
środa, 24 czerwca 2026
Anna Cieślak
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
-
Nazbierało mi się trochę autografów, z którymi ewentualnie mogę się rozstać bez jakiegoś przesadnego bólu. Gdyby ktoś upatrzył sobie coś cie...
-
Jest! Potrójny sukces, mój jako kolekcjonera, ale chyba muszę tu sięgnąć do korzeni. "Wojny klonów" to mocny serial, który dorasta...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz